Zespół

radca prawny

Aleksandra Ławrynowicz

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu złożyła egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych. 

W Kancelarii zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, a także bieżącą obsługą przedsiębiorców i spółek kapitałowych. Specjalista do spraw windykacji należności od podmiotów krajowych i zagranicznych, a także postępowań sądowych dotyczących spraw cywilnych, rodzinnych oraz pracowniczych. Buduje strategię działania w oparciu o zaufanie swoich Klientów oraz indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy. Dzięki opracowywaniu rozwiązań uwzględniających specyfikę problemu, pomaga odnaleźć równowagę pomiędzy potrzebą zniwelowania możliwego ryzyka a koniecznością podjęcia skutecznego działania.

telefon komórkowy

Kancelaria Radców Prawnych Ławrynowicz Płock - radca prawny
Kancelaria Radców Prawnych Ławrynowicz Płock - radca prawny

radca prawny

Mateusz Ławrynowicz

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu złożył egzamin radcowski i został wpisany na listę radców prawnych.

W Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą klientów komercyjnych, w tym spółek kapitałowych i organów administracji publicznej. Specjalista do spraw z zakresu prawa gospodarczego oraz administracyjnego. Przywiązuje szczególną dbałość do zapewnienia swoim Klientom poufności oraz zachowania wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy. Dzięki konsekwencji i zdolności panowania nad emocjami potrafi w każdej sprawie osiągnąć polubowne rozwiązanie sporu, niejednokrotnie zaoszczędzając Klientom zbędnych kosztów procesu oraz odpowiednio zabezpieczając Ich interesy.

telefon komórkowy